Ананда - масажний салон

Види масажів

інноваційний авторський масаж

1200 грн

Масаж базований на медитації, що сприяє глибокому рослабленю всієї системи, гармонізує нервову систему, вирівнює енергетичний стан за рахунок роботи зі всіма чакрами, (центрами по периметру тіла). Використовуються аюрведичні і тантричні техніки.

Читати

Оргазм душі

2000 грн

Даний вид масажу проводять дві людини,використовуючи теплу кокосову олію і синхронні техніки,одночасно,збалансовано працюючи з правою та лівою частинами тіла. Ця техніка народилась у нас в процесі нашого власного росту в області роботи як з фізичним тілом,так і з тонкими енергетичними тілами людини.

Читати

Масаж в 6 рук "Блаженство"

3400 грн

Неповторний і наповнений жіночими єнергіями сеанс, що виконуєтся 3 майстринями. В процесі використовуються аюрведичні і тантричні техніки, що в поєднані гармонізують і вирівнюють стан, а також тайські техніки, що включають в себе ритмічну акупресуру, глибокі розтяжки суглобів,та м'язів.

Читати

Масаж для жінок "Ніжність"

1000 грн

Масаж розслабляючий, на основі ніжної ароматної олії, після чого ваше тіло буде бархатним та задоволеним. Масаж від кінчиків пяточок до затилку, в потоці ніжності і любові від жіночих рук і серця до вашого тіла і серця.

Читати

Масаж для пар "Мелодія сердець"

2000 грн

Масаж для чоловіка і жінки, що в парі. Цей вид масажу дуже ніжний, приємний і сповнюючий Ваші серця ЛЮБОВ'Ю.Він проводиться двома людьми,що працюють в парі паралельно з кожним із гостей.

Читати

Медитація під співочі цілющі звуки тібецьких чаш

1200 грн

Це авторська програма в поєднанні двох потоків і великого досвіду майстрів в роботі з тілом і звуком. Масаж трансформує втому, ментальне перенасичення, відновить баланс у всьому тілі.

Читати

Масаж голови

350 грн

Це ціле мистецтво. Якщо потрібно позбавитися від стресу або знайти відчуття спокою, масаж голови може допомогти. Масаж є старим, шанованим і перевіреним методом зцілення від головного болю і психічного стресу.

Читати

масаж спини.масаж ніг.масажний салон. масажист. лікувальний масаж. масаж шиї. масаж для чоловіків. чоловічий масаж. масаж тіла. масаж класичний.масаж. масаж разслаблюючий.разслаблюючий масаж. масаж лікувальний. масаж спа. массаж для жінок. збуджуючий масаж

замовити масаж у Львові. Львів масаж. тантра масаж. приватний масаж.