Ананда - масажний салон

Про нас

Наша розповідь

Ідеолог проекту : Анна Ананда. Дослідник життя, мандрівник, цілитель.В глибині кожного явища є Світло. Цей проект створений для того, щоб бути ближче до цього Світла. Він для того, щоб кожен, хто прийшов сюди, зміг сповільнитися, зупинитися ... відчути життя і зробити крок назустріч.

Вікторія лікар, офтальмолог. Практикує енергетичні практики, цілитель-масажист. Практикує тантричний массаж, займається глибоким вивченням біоенергетичної (людський організм) системи і її роботи. Консультант з питань здоров'я

Медитація - це пізнання пустоти і тиші, пізнаючи пустоту і тишу, ми розширюємо свою свідомість. Розширюючи свою свідомість, людина розвивається як духовна особистість, і розширює бачення на світ в цілому.

Наша місія

Подорожуючи по містах Індії та Таїланду, я мала можливість доторкнутися до давніх знань і технік відновлення здоров'я - Аюрведа і тантра. Своїми навичками я готова поділитися з Вами через масаж - приємну м'яку процедуру занурення в тілесні і душевні відчуття.

Завдяки масажу відбувається розкриття Вашого енергетичного потенціалу, відновлення сексуальності, життєвих сил, трансформація тіла і свідомості, перехід на новий рівень сприйняття, відчування світу і себе.

Близько 4 років я займаюся духовними практиками (йога, пранаями, медитації). Завдяки цьому перебуваю в стані гармонії і розслабленості. Цим станом я з радістю поділюся з Вами.

Я щаслива від того, що маю можливість допомогти Вашому організму очиститися, відновитися і оновитися за допомогою приємних масажних процедур. Обіцяю Вам час, який наповнить приємними відчуттями і душевним теплом.Запрошую Вас в простір Гармонії та Любові.

З любов'ю, Анна (майстер масажу)

масаж спини.масаж ніг.масажний салон. масажист. лікувальний масаж. масаж шиї. масаж для чоловіків. чоловічий масаж. масаж тіла. масаж класичний.масаж. масаж разслаблюючий.разслаблюючий масаж. масаж лікувальний. масаж спа. массаж для жінок. збуджуючий масаж

замовити масаж у Львові. Львів масаж. тантра масаж. приватний масаж.